Bath And Body Works
ב- , ,

אהבתיאהבתי מתוקימתוקי

מצעד 27 הניחוחות של Bath & Body Works

Bath & Body Works הגיעו לארץ סוף סוף ואנחנו בדקנו את כל ריחות הג׳ל ההיגייני לידיים, שמאפיינים את רוב ריחות החנות ושמותיהם האייקונים, ודירגנו לכם אותם! תהנו…

עבר עשור מאז שגילינו את רשת הטיפוח והבישום Bath and Body Works, במנהטן, ניו-יורק, והתאהבנו… ועכשיו הם הגיעו לישראל עם 5 סניפים, בחסות דלתא. אז לכבוד המאורע, ריכזנו עבורכם את הסיבה הראשונה (מתוך רבות) שבגללה אנחנו מאוהבים ברשת – הריחות המטורפים של הג׳ל לידיים שלהם! לרובם יש קולקצייה שלמה עם אותו השם והריח, של סבוני ידיים, תחליבי לחות, בשמים ועוד! אז בואו איתנו למסע ניחוחות נעימים ומקסימים: 

#27 Black Cherry Merlot

Bath & Body Works - Black Cherry Merlot

אריזה: די מזמינה ויפה, בצבע סגול כהה, כמו החומר, ואכן לוכדת את מה שרצו להעביר בריח.

ריח: הריח די כבד, הוא מרגיש כאילו עשו שייק עם מלא דובדבני אמרנה ויין מרלו. אחד הריחות שהכי פחות עפנו עליהם, וכנראה רק אנשים מאוד ספציפיים יאהבו אותו. לנו היה קשה איתו והרגיש לנו שזה אחד הסניתייזרים הכי לא ברורים מכל מה שהרשת מציעה.

עמידות: לאחר זמן מה, הריח נרגע קצת, אבל עדיין מרגיש כבד ולא עושה חשק לשים עוד, כך שבמבחן העמידות, הוא עדיין קיים במינון קטן יותר. לגמרי מתאים למי שחולה על דובדבני אמרנה ו/או מרלו.

#26 Rose Water & Ivy

Bath & Body Works - Rose Water & IvyBath & Body Works - Rose Water & Ivy

אריזה: מקסימה. ורוד על גבול הכתמתם. מה שכן, היינו נותנים לה ראש לבן ולא שחור, אבל אולי זה הרמז לכך שמצפה לנו ריח די חזק וטיפה כבד. בהמשך, כשיצאה הרשת בסדרה הקיצית שלה, היא נתנה לריח אריזה חדשה (משמאל).

ריח: בניחוח ראשוני, מריחים שמדובר בריח של מי ורדים נעים מאוד (לא יודעים מה הריח של קיסוס, שזה חלק מהשם של הריח), אבל קצת אחרי נשאר ריח של סבון, כמו חומר ניקוי כלשהו. אז זה לא שאנחנו מתנגדים, כי בסוף עדיין מדובר בסבון, אבל בהשוואה לריחות הבאים בתור, יש טובים ממנו.

עמידות: במבחן העמידות, גם הוא נשאר לאורך זמן, אבל באמת הרבה יותר עדין וטוב, אך אנחנו לא מצליחים לסלק מהראש שלנו את זה שהוא מזכיר לנו ריחות של ניקוי שהאמהות שלנו היו משתמשות בהם כשהיינו קטנים, וזה – לטוב או לרע.

#25 Mahogany Teak wood

Bath & Body Works - Mahogany Teakwood

אריזה: היא מאוד מתאימה למה שניסו להעביר, אבל הירקרקות הזאת לא עושה חשק מספיק.

ריח: כשמו כן הוא, ריח עץ מהגוני, שזה לא הריח הראשון שהיינו בוחרים לעצמנו בהתלהבות. אז הוא חביב אבל קצת חזק ונגיד שהוא מעניין, כך שצריך לנסות ולבדוק אותו בעצמכם ולראות אם זה כוס התה שלכם. מה שכן, היינו נותנים לו ״לנשום״ קצת לפני שמריחים אותו.

עמידות: ריח הג׳ל הזה נרגע מאוד מהר ככל שהזמן עובר, כך שהכבדות שלו נחלשת, וזה לטובתו.

#24 Sunshine & Lemons

Bath & Body Works - Sunshine & Lemons

אריזה: מאוד מושכת את העין, ברמה שהוא הג׳ל הראשון שקנינו, כי הוא הכי בולט מכולם!

ריח: הריח ההתחלתי שלו, כשמו, הוא באמת לימוני (וקצת קרן שמש), אבל ככל שעובר הזמן, מתגבר ריח של אשכולית אדומה בכלל. הריח שלו די טוב, במיוחד לאוהבי הלימון, אבל כמו שאתם שמים לב, הוא לא בטופ 10 אצלנו. שווה לנסות אותו בעצמכם ולהיווכח אם מתאים לכם או לא, אבל תנו לו איזה 2 דקות כדי להבין את שינוי הריח שנוצר לאורך זמן.

עמידות: כמו שהבנתם ממה שכתבנו עליו, הריח משתנה לאורך זמן, וככל שאנחנו נותנים לו יותר זמן, הוא גם מתאדה והעמידות שלא לא גבוהה, וגם הוא משתנה מלימון לאשכולית אדומה.

#23 Yuzu & Ginger

Bath & Body Works - Ginger & Yuzu

אריזה: מקסימה ממש, בצבע שמתאים לשם שלו, ג׳ינג׳ר ויוזו, והכי מתאימה לריח קיצי. הרשת יצאה ב-8 ריחות קיץ חדשים, שהוא אחד מהם, והאריזות מושלמות אחת-אחת.

ריח: הריח שלו חזק מאוד, של ג׳ינג׳ר, וגם מסתבר של יוזו, שזה פרי אסיאתי שדומה ללימון. ריח מאוד חמוץ עם קצת ניחוח של ניקיון, שזה נחמד, אבל ציפינו מהסדרה החדשה של הקיץ שיהיה יותר פראשי ונעים, אבל הוא קצת אינטנסיבי.

עמידות: הריח הולך ודועך די מהר, שזה טוב כי האינטנסיביות שלו מתמתנת, אבל עדיין זה לא הריח שבראש מעייננו כשבא לנו לנקות את הידיים.

#22 Japanese Cherry Blossom

Bath & Body Works - Japanese Cherry Blossom

אריזה: בולטת מאוד, בגלל הצבע האדום, שמסמל את ריח הדובדבן של הג׳ל, אבל היינו מצפים שזה יהיה וורוד, כי הריח הוא פריחת הדובדבן היפני – שזה העץ עם הפרחים הוורודים.

ריח: אחד הריחות שהכי משווקים בחנות, על כל מוצריו (סבון ידיים, רחצה, תחליב, וכו׳), שעדיין לא הבנו למה. הריח ממש חמוד אבל לא היינו עפים עליו כריח הכי טוב בחנות, יש עוד הרבה לפניו שמככבים. לדעתנו, זה עניין של טעם (וריח) בהקשר שלו, כי אנחנו מבינים למה הוא טוב, רק שלא חשבנו שהוא יהיה הכוכב של הרשת.

עמידות: בגלל שהוא מאוד מתוק ועם ריח חזק, אז יש לו עמידות לאורך זמן, שזה טוב אצלו, כי עם הזמן הריח והמתיקות יורדים מעט, ונשאר ממנו משהו עדין ורגוע.

#21 Luminous

Bath & Body Works - Luminous

אריזה: אחת הטובות ביותר שהיו לרשת, ניכר שזהו מוצר חדש שהשקיעו בו. הצבעים משגעים, וממש מתארים את השם של המוצר בצורה הכי טובה – זוהר/בוהק.

ריח: אז כמו שציינו באריזה, זהו מוצר חדש (לפחות כאן, בארץ, בארה״ב הוא יצא כבר באוקטובר 2023), ורואים שנתנו לו יחס טוב מבחינת השקעה בעיצוב שלו, אבל מצד שני, הריח רק חמוד ולא עומד בסטנדרטים הגבוהים של אלו שיבואו בהמשך הכתבה. יש לו ריח פרחוני ושל משהו נקי, אבל לא מספיק כדי שנעוף עליו. נסו בעצמכם ותראו.

עמידות: ככל שעובר הזמן הריח שלו יותר עדין ו״נקי״ בצורה מסויימת. הוא מתחיל חזק, אבל ככה יש לו עמידות לאורך זמן והוא נהיה עדין לאט לאט.

#20 Coconut Lime Verbena

Bath & Body Works - Coconut Lime Verbena

אריזה: כאחד מ-8 הניחוחות של קולקציית הקיץ החדשה של הרשת, מורגשת ההשקעה באריזה ובצבעוניות שמביאה משהו אחר, לעומת שאר המוצרים. אהבנו מאוד.

ריח: אקזוטי מאוד, אבל עם זאת, גם יש בו מוזריות מסויימת. השילוב של קוקוס וליים הוא אכן שילוב מיוחד, שיוצר את האקזוטיות הזאת, והכי מתאים לקיץ, עם ניחוח פראשי ומעניין, אבל זה גם יוצר סוג של קושי אצלנו להבין ולאהוב אותו.

עמידות: במבחן העמידות, הריח לא נשאר לאורך זמן, למרות שהוא חזק ומיוחד, ואנחנו אהבנו אותו יותר כשרק מרחנו אותו, מאשר כשהוא התפוגג.

#19 Almond Blossom

Bath & Body Works - Almond Blossom

אריזה: כמו הריח שלו, רגועה מאוד ונעימה – הצבע הכתמתם בהיר, כמו שקד, יחד עם הסגול של הפרח, שגם נמצא בשבבים הקטנים בג׳ל, נותנים תחושה טובה ונקייה.

ריח: עוד ריח מקולקציית הקיץ של הרשת, בניחוח פרחי שקד. הוא חמוד ונעים, מתאים מאוד לקיץ, כי גם בו יש משהו רגוע ופראשי. לא עפנו עליו בטירוף אבל הוא כן אחד הריחות המרגיעים של הרשת.

עמידות: הוא לא נשאר לאורך זמן אבל כן כשנותנים לו להתאדות קצת, הוא משרה רוגע, גם אם נשאר מעט מאוד ניחוח ממנו.

#18 Sundrenched Linen

Bath & Body Works - Sundrenched Linen

אריזה: נעימה וחביבה, כמו מה שהוא מנסה לשדר. כן ציפינו ליותר, אבל זה די נחמד.

ריח: גם הוא אחד מקולקציית 8 הריחות של הקיץ. התרגום החופשי של השם שלו הוא ״מצעים שטופי שמש״, שזה באמת גורם לסקרנות לניחוח שלו. יש בו משהו קצת מוזר ואנחנו לא לגמרי מבינים מה זה, ועם זאת, משהו משכר בריח שלו, ואי אפשר להפסיק להריח אותו.

עמידות: הוא הולך ונרגע אחרי חצי שעה בערך ומתאדה לגמרי אפילו, כך שהעמידות שלו לא גבוהה, אבל הריח הטוב נשאר, עם ריח לוואי קל.

#17 In The Stars

Bath & Body Works - In The Stars

אריזה: משגעת! ממש חמודה ומרעננת, שאנחנו ממש מרגישים את השם שלה בצבע ובאריזה!

ריח: אהבנו אותו בעדינות שלו, עם ריח של פרחים וניקיון מסויים ששבה אותנו בקסם שלו. הגיוני שהשם שלו הוא ״בכוכבים״ כי באמת כשמריחים אותו הוא גורם לנו לעצום את העיניים ולהירגע.

עמידות: בגלל שהוא עדין יחסית, אז העמידות לא נמשכת לאורך זמן, שזה חיסרון קטן מבחינתנו, אבל עדיין אהבנו אותו בגלל העדינות שלו.

#16 Iced Blue Lavender

Bath & Body Works - Iced Blue Lavender

אריזה: מצדיקה לגמרי את שם הריח – מאוד קרירה עם נגיעות של לוונדר.

ריח: חמוד ממש! הוא גם אחד מ-8 ריחות הקולקציה של הקיץ. מאוד מורגש ניחוח פרח הלבנדר, שידוע שהוא מאוד מרגיע. הרעיון שהוסיפו בשם את ה-Iced Blue יוצר לו לגמרי אווירה של רוגע, ומעניק לו את המקום שלו בקולקציית הקיץ.

עמידות: מתנדף יחסית מהר (חצי שעה בערך), אבל עדיין עושה את העבודה ומרגיע עם הריח הנקי שלו.

#15 Wildberry Lemonade

Bath & Body Works - Wildberry Lemonade

אריזה: מטריפה! אחת האריזות הכי יפות של הרשת! הוורוד שגם צבע הג׳ל, שמסמל את פירות היער, והצהוב של הלימון, שמשתלב מושלם איתו, יוצרים אריזה ממש יפה וקייצית!

ריח: ממש טוב, אקזוטי ומעניין, חזק מאוד כשמורחים אותו בהתחלה. ניחוח מאוד מתוק של לימון עם פירות יער, גם הוא מקולקציית הקיץ של הרשת ולגמרי מובן למה.

עמידות: מתאדה די מהר ונשאר ריח ממש קטן ממנו לחצי שעה בערך, שזה קצת מבאס כי הוא אקזוטי ונחמד, כך שהוא מאבד את זה אחרי כמה דקות.

#14 Pure Wonder

Bath & Body Works - Pure Wonder

אריזה: עדינה ונעימה, לא עפנו על הפונט שלא תואם להכל, אבל עדיין עשה תחושה טובה.

ריח: מעניין בצורה שקשה להסביר, ריח פרחים ממש נעים וטוב שלגמרי שווה לבדוק. הוא עדין וטוב ותואם לגמרי את השם והאריזה שלו שמעבירים את הווייב של הריח שלו בצורה מושלמת.

עמידות: אומנם הוא עדין, אבל מחזיק לאורך זמן את הריח הרגוע שלו.

#13 Strawberry Kiwi

Bath & Body Works - Strawberry Kiwi

אריזה: חמודה וקייצית, נותן תחושה של שייק תות-קיווי כיפי! אהבנו ורואים את ההשקעה.

ריח: כיפי, אקזוטי וסוחף. גם הוא מ-8 ניחוחות קולקציית הקיץ של הרשת, ואחד הטובים בהחלט! השילוב של תות וקיווי עושה תחושה של קיץ ורעננות מפתיעה, וגרם לנו לחייך.

עמידות: כמו רוב קולקציית הקיץ, גם הוא מאבד את הריח שלו מאוד מהר. לא ברור אם זה בכוונה או לא, וחבל, כי הוא מתאדה בתוך חצי שעה, בעוד שהרבה מהניחוחות פה נשארים לאורך זמן.

#12 Pineapple Mango

Bath & Body Works - Pineapple Mango

אריזה: מעולה וכיפית! אחת האריזות הכי מגניבות של הרשת וניכרת שהשקיעו בריח הזה.

ריח: מלון מנגו הוא הריח הכי טוב מקולקציית הקיץ! הוא אקזוטי, מרענן, ונותן תחושה כאילו אנחנו נמצאים בבריכה עם קוקטייל. הוא מתוק אבל בדיוק ברמה הנכונה ולוקח אותנו למקומות אחרים כשאנחנו מריחים אותו.

עמידות: משום מה, כמו כל קולקציית הקיץ, הוא לא נשאר לאורך זמן, וזה באמת המינוס היחיד שלו, כי היינו רוצים להריח אותו גם אחרי שעה ששמנו אותו.

#11 Watermelon Lemonade

Bath & Body Works - Watermelon Lemonade

אריזה: לא עפנו והוא די דומה ל-Japanese Cherry Blossom, והאמת שלא מסתדר לנו עם שם הריח שלו, כי היינו מצפים יותר למשהו ירוק ופחות אדום.

ריח: אבטיח לימוני, ממש ככה. לא ידענו כמה השילוב הזה יהיה כיפי ומרענן עד שהרחנו אותו! יש בו קלילות ונינוחות שמתאימה לקיץ ולאביב והוא אפילו גורם לנו לרצות לאכול אבטיח (אבל בלי לימון…).

עמידות: די מתאדה מהר אבל לאורך הזמן – כשמריחים אותו, הוא שומר על אותו הריח.

#10 A Thousand Wishes

Bath & Body Works - A Thousand Wishes

אריזה: פיצוץ של ורוד, בקטע טוב. מקסים עם הזיקוקים שלו, ומעביר את הריח בצורה מושלמת.

ריח: וואו. כמו השם שלו, סוג של ריח של עוגת יום הולדת כיפית וטעימה. עם זאת, שומר על הריח של הניקיון והפרחים שיוצא שם בין אוסף הניחוחות שהוא מעביר.

עמידות: מאוד מהר נרגע, והגיוני כי הוא כזה אוסף של ניחוחות, אבל היינו שמחים אם היה נשאר לאורך זמן, כי אהבנו אותו מאוד.

#9 Lavender + Vanilla

Bath & Body Works - Lavender + Vanilla

אריזה: מאוד רגועה וארומטית, בדיוק כמו הריח שהג׳ל מעביר. הוא שייך לקולקציית הארומתרפיה, כמו שמצויין גם על האריזה. מה שכן, האריזה שלו קצת משעממת.

ריח: מעביר תחושה מרגיעה באמת ועושה לנו תחושה שבא לנו רק לעצום את העיניים ולהריח אותו לאורך זמן ולישון… כבר השם שלו מעביר את זה – וניל ולוונדר, שהם לעצמם מרגיעים אותנו, וזה שילוב מצויין!

עמידות: במבחן העמידות הוא עומד בצורה בינונית, כן נשאר הריח החזק והטוב לאורך זמן, אבל אנחנו קצת גרידי והיינו רוצים שיישאר יותר זמן, כי יש כאן ריחות שכן עושים את זה.

#8 Champagne Toast

Bath & Body Works - Champagne Toast

אריזה: מזכירה שמפנייה מאוד, כמו השם שלה, בגוון של למברוסקו כתמתם. אהבנו ממש!

ריח: מתוק מאוד אבל גם ממש טוב! יש לו ריח של פרחים ותותים יחד, שבאמת מזכירים ריח של שמפנייה מתוקה. הוא אחד הריחות שיש להם קולקציה משלהם והיא בין המצליחות ביותר ברשת, וזה באמת הגיוני לנו. כמעט כל מוצר שניסינו בחנות עם השם Champagne Toast היה מעולה!

עמידות: בגלל שהוא מאוד מתוק וחזק, אז כנראה שכיוונו אותו לעמידות נמוכה מאוד, ובאמת אחרי מספר דקות הוא מתאדה לו ונשאר ריח מאוד חלש של הג׳ל.

#7 Eucalyptus + Spearmint

Bath & Body Works - Eucalyptus + Spearmint

אריזה: די רגועה, מכיוון שהג׳ל חלק מקולקציית הארומתרפיה, ולא עפנו עליה, למרות שהיא די מעבירה את סגנון הריח.

ריח: אקליפטוס עם מנטה שגורם לנו לשכרון חושים! הוא רק לאוהבי האקליפטוס כי הריח מאוד חזק ומורגש, אבל הוא מאוד משרה רוגע וניחוח נעים שמאוד מתאים לסדרת הארומתרפיה. כל פעם שהשתמשנו בו, הרגשנו כאילו מרחנו אלוורה על כל הגוף, מרוב שהוא מרגיע.

עמידות: סבירה, הריח מחזיק שעה, עד שמתאדה לחלוטין. כך שעמד מבחינתנו במבחן העמידות.

#6 Strawberry Pound Cake

Bath & Body Works - Strawberry Pound Cake

אריזה: מאוד שונה מכל השאר, עם ציורי התותים והפרחים עליה, ולגמרי מושכת את העיניים.

ריח: וואו, ברגע שהג׳ל יוצא מהמיכל, יש ריח שרק גורם לנו לרצות לאכול עוגת תותים עם קצפת! ניחוח מתוק ברמה הסבירה, שמשאיר לנו טעם (או בעצם ריח) של עוד. הוא מפתיע בצורה שלא האמנו, והיינו צריכים להריח שוב ושוב.

עמידות: לצערנו, העמידות שלו לא מחזיקה הרבה, ולכן הוא לא בטופ 3, כי היינו רוצים את הריח שלו ליותר זמן.

#5 Into The Night

Bath & Body Works - Into The Night

אריזה: מעבירה לגמרי את השם של הריח בצורה טובה, ״אל תוך הלילה״, ומתאימה לצבע הג׳ל.

ריח: אחד הריחות היחידים שמרגיש כמו בושם ממש! אנחנו לא יודעים לשים את האצבע (או את האף) על מה הריח הזה מזכיר לנו, אבל כנראה שיש פה אוסף של פרחים, עם ניחוח משגע! הוא גם אחד הריחות שיש לו קולקציה שלמה של מוצרים בחנות.

עמידות: מתפוגג יחסית מהר, אבל נשאר ריח מאוד קטן של הבושם לחצי שעה לפחות.

#4 Ocean

Bath & Body Works - Ocean

אריזה: מאוד מאכזבת וחסרת השקעה, אבל אולי בגלל שהוא חלק מקולקציית הגברים (שזה הג׳ל היחיד שמוכרז כזה), אז לא רצו לעשות את האריזה שלו מצועצעת מדי.

ריח: מרגיש כמו ניחוח בושם של גברים באמת. הוא אחד מהריחות שגם לו יש קולקציה שלמה של מוצרים בחנות עם השם ״אוקיינוס״ עליהם. הריח מאוד מרגיע ונעים, ומרגיש כאילו מרחנו בושם עלינו.

עמידות: כמו בושם, נרגע מעט אבל נשאר לאורך זמן. שעה אחרי עדיין אפשר להריח אותו.

#3 Fresh Rainfall

Bath & Body Works - Fresh Rainfall

אריזה: אין כמו הצבע כחול-אוקיינוס שגורם לנו לרצות אותו, וגם מתאים לשם שלו, ״גשם טרי״. יכלו כמובן להשקיע יותר אבל יחד עם צבע הג׳ל שזהה לאריזה, זה סביר פלוס בשבילנו.

ריח: מושלם! מאוד אוורירי, רגוע ועדין. ממש עושה לנו אווירה של חוף ים משולב עם ניחוח טוב של פרחים. קשה לנו להסביר כמה הוא נעים, נמליץ לכם לנסות ולהיווכח בעצמכם.

עמידות: הוא מתאדה מאוד מהר, וכן היינו רוצים שהריח החזק שלו מהשנייה הראשונה, יישאר לאורך זמן, אבל עדיין יש לו עמידות לשעה לפחות.

#2 Warm Vanilla Sugar

Bath & Body Works - Warm Vanilla Sugar

אריזה: מתוקה מאוד, ובאמת גורמת לנו לחשוב על סוכר בטעם וניל כמו השם שלו.

ריח: אחד הריחות הכי טובים בחנות! ניחוח מתוק אך מרענן, והוא גם אחד מהקולקציות הבולטות של החנות עם אוסף גדול של מוצרים. אנחנו מאוד ממליצים גם על הסבון לידיים עם אותו השם.

עמידות: במבחן העמידות, לצערנו, הוא מתפוגג די מהר. אבל עדיין שווה ממש, כי כל עוד הרחנו אותו, הוא עושה לנו תחושה טובה ורצון לקינוח…

#1 Crisp Morning Air

Bath & Body Works - Crisp Morning Air

אריזה: מאוד סטנדרטית, ודומה בטירוף ל-Fresh Rainfall אבל נסלח להם, כי היא עדיין יפה.

ריח: הריח הכי טוב, בפער גדול מהשאר, שיש לחנות להציע. ריח של ענבים רענן מאוד, שרק רוצים להריח לעד! אין ספק שהוא הכי מוצלח, ולכן גם יש קולקציה שלמה של הריח בעוד מוצרים בחנות (ממליצים בחום על סבון הידיים – קצף או ג׳ל).

עמידות: הוא עומד במבחן הזמן וגם אחרי שעה הרחנו אותו, למרות שהוא נרגע כמובן עם הזמן, אבל עדיין שמחים על העמידות שלו.


לסיכום, במידה ועוד לא ביקרתם בחנות, זאת חוויה בפני עצמה שאנחנו ממליצים עליה, כי זה כמו להיכנס לחנות ממתקים! לאחר מכן, תוכלו כבר לבקר בחנות האונליין של הרשת ולרכוש משם מוצרים שאתם מכירים, או שתרצו לנסות.

הרחה נעימה!

מה דעתכם?

51 נקודות
Upvote Downvote

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.

Loading…

0
TvBinge

10 הסדרות הכי טובות של 2023 לבינג׳!