TvBinge
ב-

אהבתיאהבתי קורעקורע

10 הסדרות הכי טובות של 2023 לבינג׳!

מחפשים מה לראות כשהכל כרגע משעמם? חושבים שראיתם כבר הכל ואין סדרה שתפסה אתכם כמו שצריך? אז תחשבו שוב. סידרנו לכם בינג׳ים מושלמים!

ריכזנו לכם את התוכניות והסדרות הכי טובות שנמצאות כרגע בכל שירותי הסטרימינג והלוויין. יש פה הרבה ז׳אנרים אז תבחרו את מה שמתאים לכם, להנאה צרופה. את רובן סיימנו כבר, כשחלק מהן אנחנו תוך כדי צפייה, כי אין מספיק שעות ביממה! אז תרשמו תרשמו:

הצופה

ז׳אנר: מותחן שמבוסס על סיפור אמיתי
איפה לראות: נטפליקס
כמה פרקים יש: 7 והסתיימה

נתחיל בזה שהסדרה הזאת מאגדת כל כך הרבה שחקנים טובים, מג׳ניפר קולידג׳ ועד נעמי ווטס, ועוד מלא שתגידו ״אההה זה ההוא מהסדרה ההיא שאני לא זוכר את השם שלה!״. הסיפור של ״הצופה״ הוא סיפור אמיתי על בית בעיירה בארה״ב, שיש מישהו שמנסה לסלק ממנו את הדיירים בכל מיני דרכים. הוא קורא לעצמו ״הצופה״ ושולח מכתבים לבית וכל הסדרה מנסים לגלות מיהו.


גלאם

ז׳אנר: קומדיה ודרמה
איפה לראות: נטפליקס
כמה פרקים יש: 10 (כל העונה הראשונה)

הסדרה החדשה של קים קטראל, הלא היא סמנתה ג׳ונס מ״סקס והעיר הגדולה״. הסדרה מאוד מתיימרת להיות סוג של ״בטי המכוערת״ פוגשת את ״השטן לובשת פראדה״, ולרוב מצליחה בקלילות והפאן שלה. הדמות הראשית ב״גלאם״ הוא מרקו, אושיית רשת משפיענית שרוצה להתקבל לחברת קוסמטיקה המנוהלת על ידי מדלין (קים קטראל), והסגן שלה שהוא גם הבן שלה ונרקיסיסט מהלך. אגב, הסטייליסטית של הסדרה היא הסטייליסטית של ״סקס והעיר הגדולה״ כי קים הביאה אותה איתה, וזה ניכר. זה מה שמציל את הסדרה מהכוכב שלה, שנוטה לעצבן לעיתים בבכיינות שלו.


הבחורה השחורה השנייה

ז׳אנר: מותחן דרמה קליל
איפה לראות: דיסני פלוס
כמה פרקים יש: 10 (כל העונה הראשונה)

הסדרה הזאת מתחילה בסצינה הראשונה בצורה מעט שונה ממה שהיא ממשיכה, וזה בקטע טוב. הסיפור הוא על בחורה שחורה, נלה, שעובדת בהוצאת ספרים שמסביבה כל העובדים לבנים. יום אחד מגיעה למשרד עובדת חדשה, הייזל, שחורה גם כן, שמנסה בצורה מאוד חשודה להיות החברה הכי טובה שלה. בכל פרק מגלים עוד חלק בפאזל של הייזל, שמרגישה כמו סטוקרית לנלה, שלפעמים חושדת בה ולפעמים רק רוצה להיות מגניבה כמוה. הסדרה הזו איכותית מאוד בצילום, בתסריט ובשחקנים המעולים, ועפנו עליה. אחד השחקנים הכי מוכרים בסדרה, הוא אריק מקורמאק מ״וויל וגרייס״.


תוכנית הבוקר

ז׳אנר: דרמה
איפה לראות: אפל טיוי
כמה פרקים יש: 30 (3 עונות)

יש לנו 4 מילים בשבילכם: ג׳ניפר אניסטון. ריס ווית׳רספון. אלו הן שתי הכוכבות הראשיות של הסדרה, שגם הפיקו אותה ועשו עבודה מדהימה! הסיפור של הסדרה הוא על מגישת חדשות יהירה (ג׳ניפר אניסטון) שאליה מצטרפת מגישת חדשות עממית ושכונתית (ריס ווית׳רספון) והקלאש ביניהן לא מפסיק. בעונה הראשונה מסופר על מקרה אמיתי שקרה בחדשות הבוקר של ״בוקר טוב אמריקה״ שבה מגיש ידוע ומפורסם הטריד הרבה בנות על הסט, עד שהתחילה התנועה של MeToo והפילה אותו. בעונה השנייה מתרכזים בקורונה ומה שזה עשה לעולם, ובעונה השלישית, הממממ… נשאיר לכם את זה להפתעה. הכימיה בין אניסטון לווית׳רספון מהפנטת, וזה אחרי שהן נהיו חברות כשהכירו בסדרה ״חברים״ לפני שנים רבות, כששיחקו שם אחיות.


אור קטן

ז׳אנר: דרמה
איפה לראות: דיסני פלוס
כמה פרקים יש: 8 והסתיימה

אוקיי, אוקיי, אנחנו יודעים שזאת סדרה על השואה, וזה לא תמיד משהו שנבחר לראות כדי לעשות בינג׳, אבל במקרה הזה, לגמרי כן. הסדרה מגוללת את סיפורה האמיתי של מיפ חיס, שהגיעה לעבוד אצל אוטו פרנק, אביה של אנה פרנק, ועם הזמן החביאה אותו ואת משפחתו ודאגה להם מפני הנאצים. הסיפור הוא יותר על מיפ, כשמשפחת פרנק היא יותר ברקע של הסיפור. מגלים פה כל כך הרבה פרטים שלא ידענו בעבר על הסיפור הקשה והמדהים הזה. מעל לכל, מגלים גיבורה שעשתה הכל כדי להילחם ברוע, שדפק על דלתה לא מעט פעמים. השחקנית הראשית מחזיקה את הסדרה כולה על כתפיה בקלות מאוד ואנחנו פשוט התאהבנו בה. מומלץ, ולא קודר כל כך כמו שתחשבו.


פשוט ככה

ז׳אנר: דרמה
איפה לראות: כרגע לא הגיעה לישראל אז חפשו ברשת
כמה פרקים יש: 21 (2 עונות)

חשבנו כמה פעמים אם להמליץ או לא, והחלטנו שכן, עם הסתייגויות. זאת סדרת ההמשך של ״סקס והעיר הגדולה״ ולא נעשה לכם ספויילרים, אבל היא די שונה מהסדרה הקודמת. חסרים בה את השנינויות שהיו ב״סקס והעיר״, והקלילות שהייתה בה. אה, וגם את סמנתה. קים קטראל לא רצתה להמשיך כי הגדירה את העבודה עם היוצרים ועם שרה ג׳סיקה פארקר כעבודה על סט רעיל, והבהירה בתקשורת שהיא ממש לא אוהבת את שרה. מה שכן, היא חוזרת להופעת אורח קצרצרה וזה שווה הכל. אבל מה כן יש חוץ מכל זה? יש דמויות רבות שחוזרות, ויש הרבה סצינות כיפיות ברחובות ניו יורק, שעושות קריצה לסדרה הקודמת. העונה השנייה הרבה יותר טובה מהראשונה, שקצת קודרת, אבל היוצרים מבטיחים שהעונה השלישית תהיה עוד יותר טובה. רק בבקשה שייפרדו מהדמות הבלתי נסבלת של צ׳ה. אתם כבר תזהו כשתראו…


שורדת בגדול

ז׳אנר: קומדיה
איפה לראות: נטפליקס
כמה פרקים יש: 8 (כל העונה הראשונה)

הכוכבת הראשית פשוט שבתה את ליבנו וקרעה אותנו מצחוק, יחד עם דמויות בסדרה. מסופר פה על מייביס, סטייליסטית בניו יורק, שרוצה לפתוח דף חדש בקריירה שלה ובאהבה שלה אבל הרבה משתבש מסביב והעולם האמיתי לא מחזיר לה את כל מה שהיא רוצה. סוג של האנטיתזה ל״אמילי בפריז״. היא עוברת דירה עם שותפה משוגעת, שכל פעם שיש סצינה איתה, לא תוכלו להתאפק מלצחוק. סדרה קלילה וכיפית שתסתיים לכם לפני שתגידו ״בינג׳״!


בית הספר היסודי אבוט

ז׳אנר: קומדיה
איפה לראות: דיסני פלוס
כמה פרקים יש: 35 (2 עונות)

סדרה שלקחה את מה שעשו ב״המשרד״ ושיחזרה את זה עם מורים בבית ספר יסודי בפילדלפיה. כל כך הרבה דמויות מטורפות וכיפיות הרבה זמן לא ראינו. הסדרה מצולמת, כמו ״המשרד״, כסוג של דוקו על מורים בבית ספר יסודי שמנסים לעשות את הטוב ביותר בשביל התלמידים, ולרוב לא מצליחים יותר מדי. מי מכם שראה לפני כמה עשורים את הסדרה ״מואישה״ יזהה את מי שגילמה את אמא שלה, כמורה שמרנית כאן. בנוסף, הדמות שממנה אתם לא תורידו את העיניים היא המנהלת שקורעת אותנו.


ברידג׳רטון: סיפורה של המלכה שארלוט

ז׳אנר: דרמה
איפה לראות: נטפליקס
כמה פרקים יש: 6 (כל העונה הראשונה)

העונה הראשונה של ברידג׳רטון הייתה כל כך טובה, שלא רק שהם עבדו על עונה שנייה, אלא גם הוציאו סדרת בת שלוקחת אותנו בפלאשבקים לסיפור של המלכה שארלוט. מה שכן, העונה השנייה של ברידג׳רטון הייתה כל כך משעממת, שלא חשבנו שדווקא הסדרה הזו תציל את הפרנצ׳ייז! הסדרה עשוייה מאוד טוב, והעלילה מסקרנת וסוחפת, ממש כמו העונה הראשונה של סדרת האם. כן, לפעמים המלכה שארלוט יכולה להיות מעצבנת, גם בילדותה, אבל אנחנו נחשפים להרבה סיפורים שגורמים לנו לאהוב אותה בבגרותה, לעומת הריחוק שנוצר ב״בריג׳רטון״ איתה. שימו לב שכל פעם שיש נשף או מוזיקת כינורות בסדרה, אז גם כמו בסדרת האם, אלו שירים מודרניים שעשו אותם בגירסת כינורות, של ביונסה, קלי קלארקסון, ליידי גאגא, אריאנה גרנדה, ועוד! אז תקשיבו טוב.


עצבים

ז׳אנר: דרמה
איפה לראות: נטפליקס
כמה פרקים יש: 10 (כל העונה הראשונה)

סדרה כל כך מפתיעה ומרתקת שהייתה מקום ראשון בנטפליקס במשך כמה שבועות! הסיפור הוא על 2 זרים עם מזג מאוד קצר ולא סבלני, שנתקלים אחד בשנייה על הכביש, כל אחד במכוניתו, ומתעצבנים אחד על השנייה. זה מוביל לכאוס מוחלט שבו הם צדים אחד את השנייה בחיים האישיים וזה מגיע למימדים מטורפים, אבל לא נהרוס לכם את הסדרה. רק נגיד שהיינו סקפטיים מאוד, ואז נהיינו מכורים כבר בפרק הראשון והבינג׳ קרה מעצמו מבלי שנרצה.


צפייה נעימה!

מה דעתכם?

2 נקודות
Upvote Downvote

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.

Loading…

0
Christina Aguilera

15 הלהיטים הגדולים של כריסטינה אגילרה שלא הכרתם!

Bath And Body Works

מצעד 27 הניחוחות של Bath & Body Works