בובות מעצבים - חברת Kidrobot
ב-

מתוקימתוקי

בובות אספנות – המיטב של Kidrobot

חברת Kidrobot האמריקאית היא אחת החברות של בובות האספנות הגדולה ביותר עם מאות סדרות של Blindbox ממיטב תרבות הפופ העולמית וסדרות של בובות אספנות מיוחדות, סקירה מיוחדת של הסדרות הגדולות של Kidrobot

#1 The outsiders

סדרת Blind box מצוינת של האומן Joe Ledbetter היוצר כבר שנים בובות מעצבים של בעלי חיים בסגנונו המזוהה של חיבור בין הציור הדו מימדי בסגנון הקומיקס לגופים תלת מיימדיים.

#2 הפרצופים הרבים של אנדי וורהול

סדרת Blind box המוקדשת לאנדי וורהול, מלך הפופ-ארט. בסדרה זו תוכלו לקבל מיני דמות של אנדי וורהול או של אחרים אותם צילם והדפיס. זו אינה הסדרה הראשונה של Kidrobot המוקדשת לאנדי וורהול שנחשב לאבי אומנות הדפוס והשכפול.

#3 בובת Plush – צ'יפס מסדרת Yummy

אחת הסדרות הגדולות של Kidrobot היא סדרה Yummy, סדרה המוקדשת כולה לבובות של מאכלים, ומכיוון שזו בובה אז מתבקש לשים עליה עיניים ופה, מה שהפכו לאחד מסמני ההיכר של הסדרה. בתמונה בובת Plush (או בעברית בובת פרווה) אף על פי שהסדרה במקור החלה כבובות וויניל קשות ומחזיקי מפתחות, כיום מרבית הפריטים של הסדרה מבוססים על בובות ה-Plush

#4 הפרה המשוגעת – סדרת Labbit

סדרת Labbit היא הברווזים של Kidrobot אותה יצר מנהל הקראיטיב של החברה פרנק קוזיק והיא מכילה מאות פריטים שונים כוללים מבוססים על דמות הארנב כשהוא מחזיק משהו בפה, במקור זה התחיל עם סיגריה אבל מהר מאוד גלש לכל מה שהדמיון מתאפשר.

#5 משפחת סימפסון – Mr. Sparkle

הומר סימפסון בגירסה היפנית של אבקת המדיח Mr. Sparkle. פריט מתוך סדרת ה-Blind box האהובה של משפחת סימפסון - חגיגות ה-25 שנה לסדרה המצוירת, ולא, אין שם רק את ברט, ליסה והומר, אלא הרבה דמויות המוקדשות לפרק אחד מתוך 25 שנות הסדרה.

שיתוף הפעולה של Kidrobot עם הסימפסונים המשיך עם השנים בסדרות מיוחדות לפרקי האימה של המשפחה הצהובה, סדרה המוקדשת לפאב של מו ואחרות.

#6 Munny

לא, זו לא טעות, הדמות לבנה לגמרי וזה לא שיש כאן צבע קסמים אלא פשוט בובת DIY או כמו שאנחנו אומרים "עשה זאת בעצמך", דמות ה-Dunny כבשה את העולם בזכות היכולת לכל אחד ליצור בעצמו עיצוב ייחודי שמחירם של המוצלחים בינהם יכול להגיע גם למאות דולרים. מרגישים יצירתיים? 

#7 Dunny – The bots

הסדרה הכי משוגעת של Kidrobot שכולה מבוססת על דמות אחת של ארנב בשם Dunny. הסדרות של Dunny יוצאות בעיקר תחת ה-Blind boxes ומכילות בכל פעם כ-12 עיצובים או של מעצב אחד או של מעצבים שונים מאוגדים תחת נושא סידרה אחת.

דוגמאות נוספות של Dunny בפוסט הזה

מאת תומר גילת

מנהל קריאטיב, צלם וכתב מוזיקה, מנהל ועורך מגזינים דיגיטלים

מה דעתכם?

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Loading…

0

טריוויה – הסרטים הרומנטיים של שנות ה-80

מצעד 20 השירים הכי מדבקים והמעצבנים שיש